Menu

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych Konkursy międzyszkolne Konkursy szkolne Wyniki konkursów międzyszkolnych organizowanych przez SP 43 Nasi stypendyści Archiwum

KONKURSY

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Rok szkolny 2016/2017

LAUREACI
Język polski  
Małgorzata DARASZKIEWICZ VI A opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
Język angielski  
Kinga DANILEWICZ VI C
Michał JAROMA VI A
opiekun p. Anna HAPUNIK  
opiekun p. Ewa SOCHAŃSKA 
Historia i społeczeństwo  
Gabriel BORECKI VI C opiekun p. Helena MAJEWSKA
FINALIŚCI  
Język polski  
Magdalena GROMEK VI A opiekun p. Małgorzata SAKOWICZ


Rok szkolny 2015/2016

LAUREACI
Język polski  
Weronika GROMEK VI A
Katarzyna POTOCKA VI B
Marta SUSZCZ VI A
Ewelina SZCZEP VI A       
opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
Język angielski  
Magdalena DAKOWICZ VI C
Weronika GROMEK VI A
Natalia KIEJZIK VI B
Gabriela PRZYBYŁOWSKA VI C
opiekun p. Anna HAPUNIK           
opiekun p. Anna HAPUNIK
opiekun p. Anna HAPUNIK
opiekun p. Anna HAPUNIK            
Historia i społeczeństwo  
Krystian CATALAN VI B opiekun p. Helena MAJEWSKA
Matematyka  
Natalia KIEJZIK VI B                  opiekun p. Aneta DZIEWIĄTKOWSKA
FINALIŚCI  
Historia i społeczeństwo  
Natalia KIEJZIK VI B opiekun p. Helena MAJEWSKA

 

Rok szkolny 2014/2015

LAUREACI
Język polski  
Oliwia JANKOWSKA VIC            opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
Język angielski  
Aleksandra DEROŃ VIC
                 
Zuzanna KALINOWSKA VIB                              
opiekun p. Anna HAPUNIK
                p. Emilia FILIPKOWSKA
opiekun p. Anna HAPUNIK
                p. Emilia FILIPKOWSKA
Historia i społeczeństwo  
Martyna RUTKOWSKA VIB opiekun p. Helena MAJEWSKA
Matematyka  
Wiktoria BORYS VIC               
Aleksandra DEROŃ VIC              

Jakub KULESZA VIA                  
opiekun p. Aneta DZIEWIĄTKOWSKA
opiekun p. Aneta DZIEWIĄTKOWSKA

opiekun p. Marta GRZYBOWSKA
FINALIŚCI
Język polski    
Wiktoria BORYS VIC                                     
Aleksandra DEROŃ VIC
opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
Język angielski    
Oliwia JANKOWSKA VIC        opiekun p. Anna HAPUNIK
                p. Emilia FILIPKOWSKA
Historia i społeczeństwo    
Aleksandra DEROŃ VIC opiekun p. Helena MAJEWSKA
Matematyka    
Martyna RUTKOWSKA VIB opiekun p. Andrzej BONDAR

 

Rok szkolny 2013/2014

LAUREACI  
Język polski  
Laura GORDZIEJCZYK VIA                       
Zuzanna POTOCKA VIB                 
Patrycja WĄDOŁOWSKA VIB       
opiekun p. Aneta POLAK-KARPOWICZ
opiekun p. Barbara KOSTANIAK
opiekun p. Barbara KOSTANIAK
Język angielski  
Oliwia JANKOWSKA VC               
Aleksandra DEROŃ VC                  
Samuel BARNA VIA                        
Kacper GWOŹDZIEJ VIA              
opiekun p. Anna HAPUNIK
opiekun p. Anna HAPUNIK
opiekun p. Anna HAPUNIK
opiekun p. Anna HAPUNIK
Historia i społeczeństwo  
Zuzanna POTOCKA VIB               
Grzegorz KIETURA VIA              
Mateusz BIAŁKOWSKI VIA       
opiekun p. Helena MAJEWSKA
opiekun p. Helena MAJEWSKA
opiekun p. Helena MAJEWSKA
Matematyka  
Ewa MAJDANIUK VIA                
Maja MAJDANIUK VIA              

Marcin MAKAL VIA                  
opiekun p. Andrzej BONDAR
opiekun p. Andrzej BONDAR 

opiekun p. Andrzej BONDAR
FINALIŚCI
Język angielski  
Zuzanna KALINOWSKA VC                opiekun p. Anna HAPUNIK
Matematyka  
Bartosz BYCUL  VIA opiekun p. Andrzej BONDAR
Przyroda  
Mateusz BIAŁKOWSKI VIA
Łukasz KOTOWSKI VA
opiekun p. Iwona AUGUSTYNIAK
opiekun p. Marzena MICHALCZUK

 

Rok szkolny 2012/2013

LAUREACI  
Język polski   
Weronika EWKO VIB                             
Ewa SAWICKA VIC
Piotr RADZISZEWSKI VIC
opiekun p. Barbara KOSTANIAK
opiekun p. Aneta POLAK - KARPOWICZ
opiekun p. Aneta POLAK - KARPOWICZ
Język angielski  
Weronika JAROMA VIC opiekun p. Anna HAPUNIK
Plastyka  
Piotr RADZISZEWSKI VIC opiekun p. Barbara MAGNUSZEWSKA
Historia i społeczeństwo  
Karol HOROSZ VI B  
Szymon SIEMIENIUK VIB
Ewa Marta SAWICKA VIC
opiekun p. Helena MAJEWSKA
opiekun p. Helena MAJEWSKA
opiekun p. Helena MAJEWSKA
FINALIŚCI  

Język polski

 

Gabriela SKORUPA VIB

opiekun  p. Barbara KOSTANIAK

Język angielski

 

Weronika KUCHARCZYK VIC

opiekun p. Anna HAPUNIK

Matematyka

 

Natalia ŁUPIŃSKA VIB

opiekun p. Marta GRZYBOWSKA
Informatyka  
Eryk KOŁODZIEJCZYK VIC
Gabriel JAROSZUK VIB
opiekun p. Joanna GOŁĘBIEWSKA
opiekun p. Joanna GOŁĘBIEWSKA

 

Rok szkolny 2011/2012

LAUREACI  
Język polski  
Weronika CHARKIEWICZ VIA                  
Karolina HUSZCZA VIA
Karolina PUTKOWSKA VIA
    
Kinga SADOWSKA VIB                        
Natalia SUCHOWOLEC VIB
opiekun p. Aneta POLAK - KARPOWICZ
opiekun p. Aneta POLAK - KARPOWICZ
 
opiekun p. Aneta POLAK - KARPOWICZ

opiekun  p. Barbara KOSTANIAK
opiekun 
p. Barbara KOSTANIAK

                     
Historia i społeczeństwo  
Marcin Mirkowski VIA
Karol Rutkowski VIA
opiekun p. Helena MAJEWSKA
opiekun p. Helena MAJEWSKA

 

  Rok szkolny 2010/2011

LAUREACI

Agata Bycul – matematyka
Dominika Danowska -  język polski
Katarzyna Gilewska – język polski
Karolina Charyton - historia
Michał Skowroński - historia 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku
    15-662 Białystok
    ul. Stroma 16
  • tel/fax 85 6611143 (7.30-15.30)
    www.facebook.com/SP43.Bialystok

Galeria zdjęć