Przetargi publiczne

Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Media o nas

KRONIKA SZKOŁY

Rok szkolny 2017/2018


 

Let's sing Christmas Songs

        7 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyła się  kolejna edycja szkolnego konkursu LET'S SING Christmas Songs. W konkursie wzięli udział uczniowie klas III – VII. Każdy z uczestników zaprezentował ulubiony utwór dbając o poprawność fonetyczno-językową oraz walory estetyczne. Ich repertuar skladał się z takich utworów jak:  "Silent Night", "Let it snow",  "Santa Claus is coming to town", "Snow is falling",  "Last Christmas", "Tell me Santa". Tematyka i wykonanie piosenek spowodowały, że wszyscy dali się ponieść magicznej aurze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Gratulujemy serdecznie wyników i zapraszamy za rok!

       Konkurs zorganizowały nauczycielki języka angielskiego, panie Ewa Sochańska, Anna Hapunik, Danuta Danilewicz i Anna Karczewska.

 

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

VII Festyn zimowy

We wtorek 5 grudnia w naszej szkole odbył się już po raz siódmy Festyn Zimowy. Uczestnikami byli wszyscy członkowie naszej szkolnej rodziny, który tłumnie przybyli, aby spędzić miło czas. A atrakcji było bez liku!
      Pan dyrektor Andrzej Danieluk przywitał wszystkich przybyłych i życzył udanej zabawy.  Podziękował rodzicom, uczniom oraz nauczycielom za ogromne zaangażowanie i
 wsparcie.
    W cudownej, dziecięcej  aranżacji rozbrzmiały kolędy, pastorałki. Na początku zaprezentował się szkolny zespół muzyczny "Gadu - Gadu" pod kierunkiem pani Małgorzaty Stempniewskiej. Przedstawił on program muzyczny "Pod Świąteczną Gwiazdą". Usłyszeliśmy pastorałki „Choinka", „Cieszmy się", „Święta ludzi przybliżają". W
 skład zespołu wchodzą uczniowie z klas I, III, IV, V, VI i VII.  Kolejno uczennice klas VII a i VII c prezentowały kolędy w języku angielskim „Snow is falling” i „Santa Claus is coming to town” oraz niemieckim „O dzwoneczku”. Uczennice przygotowały panie: Ewa Sochańska, Anna Hapunik i Monika Łukianiuk. Wiązankę kolęd wschodniosłowiańskich przygotowali uczniowie klas I-IV pod kierunkiem pani Agnieszki Skowrońskiej. Część artystyczna zakończyła się wzruszającym występem dzieci, które zaśpiewały pastorałkę  „Maleńki Jezus na sianku śpi”. Uczniów kl. III i  IV przygotowała pani Małgorzata Gołębiewska. Tuż po zakończeniu występów rozgorzał bój o piłki z podpisami piłkarzy Jagiellonii Białystok. Do kogo w tym roku trafią piłki? Decydujący głos miał tu Przewodniczący Rady Rodziców pan Grzegorz Czarnomysy. Oprócz piłek w tym roku można było zdobyć bransoletki Svarowskiego.
     Liczne stoiska plastyczne, gier, zabaw, łamigłówek językowych przyciągnęły zainteresowanych. Kiermasze ciast i ozdób świątecznych (wykonanych przez naszych uczniów, którzy pracowali wraz z rodzicami!) były po prostu oblegane. Również zabawa fantowa, przygotowana przez Samorząd Uczniowski (pod kierunkiem pani Joanny Fiłończuk i Anety Dziewiątkowskiej) cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Panie Ewa Babińska i Dorota Jabłońska namawiały, żeby „Uwolnić książkę”.  Można było też odwiedzić stoisko pana Pawła Lisowskiego – wicemistrza Europy w kulturystyce i
 pani Urszuli Sacharewicz, którzy doradzali w sprawie zdrowego żywienia i... doboru srebrnej biżuterii!
      Spotkanie było bardzo udane. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. Dziękujemy rodzicom za pyszne ciasta, za wspaniałe ozdoby świąteczne, a wreszcie za wpłaty na konto Rady Rodziców (4212,84 zł), dzięki którym będziemy mogli zmieniać szkołę na jeszcze lepszą i piękniejszą. Serdecznie dziękujemy!!!
      Do zorganizowania imprezy włączyli się wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Nad całością przygotowań czuwały panie: Emilia Mieczkowska, Karina Smaka i Julita Kondrat. 

 

Zdjęcia w albumie fotograficznym.
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Chemia barw i kolorów.
   
 
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Dyskoteka andrzejkowa

    24 listopada uczniowie kl. IV-VII mieli okazję wspólnie celebrować Andrzejki. Był czas na wróżby, przebieranki i zabawę ze znajomymi z klasy i ze szkoły. Na wszystkie osoby, które się przebrały, czekały słodkie upominki. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za organizację dyskoteki!

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Muzealni Detektywi na tropie.
Pastelowy ślad.

       W środę 15 listopada klasa IIIF z  wychowawczynią panią Barbarą Taylor  była na trzecim z kolei spotkaniu w Muzeum Podlaskim z cyklu "Muzealni detektywi". 
      Jakiego króla przedstawia portret reprezentacyjny eksponowany na muzealnej galerii? Kogo artysta malował tworząc autoportret? Czy kilka postaci to portret zbiorowy, a może scena rodzajowa? Śledząc twórczość malarzy portrecistów spróbowaliśmy natrafić na pastelowy ślad i sprawdzić do kogo on nas doprowadzi…
      W części warsztatowej pani, która prowadziła zajęcia zapytała nas: Kto ma stałe miejsce w twoim sercu? Wszyscy krzyknęliśmy: MAMA! Mieliśmy do dyspozycji suche pastele i
 specjalne kartki.  Wykorzystując je narysowaliśmy portrety naszych mam.
       Dziękujemy mamom Wiktorii i Agatki za pomoc. 

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Szkolne obchody
Narodowego Święta Niepodległości

     W dniu 10 listopada 2017 r., tradycyjnie uczciliśmy kolejną – 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klasy VI b wraz z zespołem muzycznym „Gadu – Gadu” przygotowali szkic historyczny pokazujący stulecie walk o wolną Polskę. Każdej walce towarzyszyły pieśni patriotyczne i również tu nie mogło ich zabraknąć. W ramach „Patriotycznego Śpiewania”  zespół muzyczny „Gadu – Gadu” poprowadził nas ich śladem. Mocnym akcentem szkolnych uroczystości była prezentacja multimedialna „Hymn Sybiraków”, która wywołała chwilę zadumy i autentycznej powagi. Radosny nastrój powrócił i opanował wszystkich, gdy popłynęły słowa piosenki : „Przybyli ułani pod okienko…”. Pan Dyrektor Andrzej Danieluk przypomniał o godnym uczczeniu Święta i obowiązku przeniesienia tej radosnej atmosfery do domów rodzinnych.
     
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę nauczycieli opiekunów: pani Małgorzaty Stempniewskiej, pani Mirosławy Kaliny, pani Barbary Magnuszewskiej i pana Stanisława Łazuka.

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Uroczysty apel z okazji
Narodowego Święta Niepodległości
       „Dawno temu kniaź Ogiński…” – tym polonezem klasa IIIB rozpoczęła wspaniałą lekcję historii. Uczniowie tej klasy razem z wychowawczynią panią Grażyną Trykozko przygotowali uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Koleżankom i kolegom z klas I-III zaprezentowali oni wiersze i piosenki patriotyczne oraz krótki rys wydarzeń historycznych. Po południu apel mieli okazję obejrzeć Rodzice.
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Miejska X edycja „ Patriotycznego Śpiewania” w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury

       Wspólne, wielopokoleniowe, miejskie śpiewanie pieśni patriotycznych, mające na celu uczczenie 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odbyło się 9 listopada w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. Podczas spotkania obecni byli przedstawiciele władz miejskich, kombatanci, mieszkańcy naszego miasta, nauczyciele i dzieci ze szkół naszego województwa. Naszą szkołę reprezentowała delegacja uczniów w składzie: Klaudia Stasiewicz, z kl. VIIa, Maja Smaka z kl. VIIc, Wojciech Gogol z kl. VIa. Dzieci do śpiewania przygotowała p. Małgorzata Stempniewska.
       „Patriotyczne Śpiewanie” integruje społeczności szkolne i lokalne – jest też spotkaniem pokoleń – umożliwia dzieciom i młodzieży bezpośredni kontakt z bohaterami z czasów wojny.
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

"Weź oddech w Białymstoku"

 

    W październiku nasza szkoła przystąpiła do akcji „Weź oddech w Białymstoku”. Jest to program aktywnej edukacji ekologicznej realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, a skierowany został do nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych (szczególnie klas VII), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.  Program ma na celu podniesienie kompetencji i wzrost świadomości ekologicznej uczniów, nauczycieli i członków społeczności lokalnych na temat niskiej emisji i sposobów ochrony czystości powietrza. Projekt korzysta z różnorodnych i angażujących form pracy, wspierając uczniów i uczennice oraz pracujących z nimi nauczycieli w poruszaniu zagadnień związanych z czystością powietrza. Przy tym oferuje ciekawe i ambitne zajęcia przedmiotowe oraz działania wzmacniające kompetencje społeczne realizowane metodą projektu uczniowskiego.   
       26 października klasa VII C wzięła udział w Festiwalu internetowym. Zespoły uczniowskie ze szkół biorących udział w projekcie miały do wykonania 6 zadań, zamieszczanych na stronie
https://festiwal.ceo.org.pl/wirtualny-festiwal-wez-oddech co godzinę. Festiwal odbywał się równolegle na dwóch platformach - na
 wspomnianej powyżej stronie oraz na Facebooku, gdzie zostało utworzone wydarzenie na profilu https://www.facebook.com/wezoddech/.
    Tematyka zadań była bardzo różnorodna – od udzielania odpowiedzi na pytania poprzez przygotowanie plakatów czy filmu informacyjnego na temat niskiej emisji. Nasza grupa przeszła przez wszystkie etapy Festiwalu i ukończyła to zadanie jako jedna z pierwszych!!! Teraz przed nami kolejne wyzwania projektu, na które czekamy z niecierpliwością.

p. Beata Kiluk

 

Dni Patrona
Czytaj - impreza podsumowująca
Czytaj więcej - ogólne informacje
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Spotkanie z pszczelarzem

Uczniowie klas IIIB, IIIE i IIIF w poniedziałek 30 października uczestniczyli w spotkaniu z pszczelarzem. Dzieci brały udział w niezwykle ciekawych zajęciach edukacyjnych. Dowiedziały się jak pszczoły produkują miód, kto mieszka w ulu, jakie zastosowanie w lecznictwie ma miód. Nauczyły się odróżniać osę od pszczoły, poznały sposoby postępowania w przypadku użądlenia. Od dzisiaj wiedzą też jak zbudowany jest ul i jakie prace wykonuje pszczelarz w ciągu roku. Spotkanie miało bardzo słodkie zakończenie – odbyła się degustacja różnych gatunków miodu!
     Zajęcia edukacyjne zorganizowała pani Katarzyna Kozaczuk wychowawczyni klasy
 IIIE. Klasami opiekowały się panie Grażyna Trykozko i Agnieszka Miruć

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Jesienne biegi przełajowe

4 października 2017 r. na leśnych trasach biegowych Pietrasz odbyły się zawody sportowe - ½ wojewódzkich Igrzysk Dzieci Miasta Białegostoku i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy.

czytaj więcej
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Ślubowanie klas pierwszych
         

     W poniedziałek 24 października odbyło się ślubowanie klas I. Uczniowie kl. I A, I B, I C i ID złożyli ślubowanie i zostali pasowani na pełnoprawnych członków braci uczniowskiej SP 43 im. Simony Kossak w Białymstoku. Symbolicznego pasowania dokonała dyrekcja szkoły- Pan Andrzej Danieluk, Pani Marta Grzybowska i Pani Danuta Danilewicz. Pierwszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i tarcze z logo szkoły. Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas pierwszych- Pani Violetta Jurska, Pani Grażyna Ostaszewska- Gawryluk, Pani Jolanta Koronkiewicz i Pani Ewa Sidorczuk.
     Zakończył ją słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.      
     Dziękujemy uczniom kl. V-VII, którzy czuwali przy młodszych kolegach!!!

 

Zdjęcia w albumie fotograficznym.
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Wycieczka przedmiotowa
Ciechanowiec - Ziołowy Zakątek

        W dniu 10.10.2017 r. uczniowie klasy 4a, 6a i 6b wzięli udział w przedmiotowej wycieczce - Ciechanowiec - Ziołowy Zakątek.  Uczniowie usłyszeli gawędy o ziołach, opowiadania o właściwościach ziół i ich zastosowaniu w wielu dziedzinach życia,  zwiedzili firmę „Dary Natury” (obserwowali poszczególne etapy produkcji wyrobów zielarskich). Uczestniczyli w warsztatach ziołowych „Młody zielarz” – wykonali własne mieszanki zapachowe z udostępnionych ziół np. mięty, melisy, lawendy. Mieli okazję podziwiać zwierzęta w ekologicznych zagrodach oraz na wolnym wybiegu. 
    Uczniowie zwiedzili również Muzeum i Skansen Rolnictwa ( zespół pałacowo – parkowy z
 klasycystycznym pałacem, oficyną, stajnią, wozownią, czynnym młynem wodnym).  Zwiedzili Muzeum Pisanki, w którym pisanki pochodzą z różnych regionów Polski, Ukrainy, Rosji, Czech, Moraw, Chin, Japonii, Kenii i wielu innych krajów.

Zdjęcia w albumie fotograficznym.


Muzealni Detektywi na tropie
Zagadka niezwykłych kolorów

     

 

 

   W środę, 18 października klasa IIIF wraz z wychowawczynią panią Barbarą Taylor udała się do Muzeum Podlaskiego na drugie spotkanie z cyklu "Muzealni Detektywi na tropie". Tym razem rozwiązywaliśmy "Zagadkę niezwykłych kolorów". 
   Oglądaliśmy obrazy, szukaliśmy na nich kolorów. Później z panią prowadzącą zajęcia omawialiśmy ich tajemnice.  Przypomnieliśmy sobie nasze wiadomości o kolorach, dołożyliśmy do nich nowe - kolory są podstawowe i pochodne, mogą być ciepłe, zimne i
 neutralne. Obejrzeliśmy doświadczenie z mieszaniem kolorów, zastanawialiśmy się dlaczego obrazy są smutne bądź wesołe. 
  W części warsztatowej stworzyliśmy własną paletę barw i namalowaliśmy obrazy. Na
 
koniec zajęć uczestniczyliśmy w prawdziwym wernisażu. Jak prawdziwi znawcy sztuki obejrzeliśmy prace koleżanek i kolegów. 
     Kolory przestały być dla nas zagadką!
     Dziękujemy mamom Agatki, Wiktorii i Nataniela za to, że wybrały się z nami.
 

 

Zdjęcia w albumie fotograficznym.


 

Top 10- Nauczycielska Lista Przebojów

     Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej uczniowie kl. VII c, VI a i Zespół muzyczny Gadu-Gadu przygotowali nietypową część artystyczną. Na sceną wkroczył nauczyciel wychowania fizycznego,  który starał się o pracę w radio. W jego rolę wcielił się Tymek Dziejma z VII c. Na swej drodze spotkał bardzo wymagającego prezentera radiowego, w tej roli Magda Jurkun z VII c, który za żadne skarby nie chciał zgodzić się na jego warunki. W końcu przystał na układ, w którym Darek Darecki (nauczyciel w-f) zaprezentuje swoje umiejętności, czyli naśladowanie różnych zespołów. Zaprosił on do współpracy swoje koleżanki oraz kolegów ze szkoły i rozpoczęli Nauczycielską Listę Przebojów. Na scenie pojawiały się hity polskiej muzyki rozrywkowej, takie jak "Remedium" czy "Zacznij od Bacha", ale chyba najwięcej emocji wywołał utwór Grubsona "Na szczycie" . W rolę piosenkarza wcielił się Kuba Namojlik z VI a. Cała część artystyczna była pełna humoru, a każdy znalazł w niej coś dla siebie.
     Na koniec głos zabrał Pan Dyrektor Andrzej Danieluk, który złożył wszystkim nauczycielom i uczniom serdeczne życzenia. Pogratulował talentu występującym, podziękował za akademię. Wręczone zostały także stypendia za bardzo dobre wyniki w
 nauce w roku szkolnym 2017/2018.
     „Nauczycielską listę przebojów” przygotowali pani Małgorzata Stempniewska, pani Małgorzata Sakowicz, dekoracje przygotowała pani Barbara Magnuszewska, a nagłośnienie nadzorował pan Stanisław Łazuk.

Zdjęcia w albumie fotograficznym.
Zdjęcia w albumie fotograficznym.
Zdjęcia w albumie fotograficznym.
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Dary serca - rozdanie nagród
   

       W ramach obchodów Dni Patronalnych miasta Białegostoku, w środę 27 września 2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym w Białymstoku, odbyła się prezentacja gry „Poznaję Białystok z Patronem Miasta”.  
       Prezentacji gry towarzyszyło rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży „Dary serca” poświęconego postaci 
bł. Ks. Michała Sopoćki, w
 którym Patryk Popławski uczeń klasy 6 b zdobył Nagrodę główną w kategorii Szkoły Podstawowe. Ucznia przygotowała do konkursu pani Barbara Magnuszewska.  Gratulujemy!

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Muzealni detektywi na tropie.
Nieznany artysta na dworze Branickiego.

     W środę 27 września uczniowie klasy IIIF wraz z wychowawczynią panią Barbarą Taylor wzięli udział w pierwszych interaktywnych zajęciach "Tajemniczy artysta na dworze Branickiego". Cykl zajęć pod hasłem „Muzealni detektywi na tropie” został zorganizowany przez Muzeum Podlaskie w Białymstoku. Uczniowie poznali plany rozbudowy miasta przez hetmana Jana Klemensa Branickiego, dowiedzieli się, co przetrwało do dziś.
     Podsumowaniem zajęć był quiz zadany celująco!
     Zajęcia prowadziła pani Anna Malesińska z Muzeum Podlaskiego, autorami zdjęć są panie Monika Węcław i Joanna Łukiańczyk.
     Z niecierpliwością czekamy na następne zajęcia!!!

 

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Sprzątanie Świata 2017

       Wychodząc naprzeciw organizowanej na całym świecie akcji „Clean up the World” - w piątek 15 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielkami p. Anetą Dziewiątkowską i p. Bożeną Warzecha-Krasnowską po raz kolejny uczestniczyli w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata”. Akcję rozpoczęto pogadanką na temat zasad bezpieczeństwa oraz głównych celów tegorocznej edycji „Nie ma śmieci - są surowce". Udział w kampanii „Sprzątanie Świata”, które na stałe wpisało się w edukację ekologiczną naszej szkoły, jest doskonałą lekcją poszanowania środowiska, promowania nieśmiecenia oraz  rozbudzenia świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. To także zachęta do działań na rzecz ochrony środowiska oraz poszanowania zasobów naturalnych i racjonalnej gospodarki odpadami. Akcja miała również na celu pokazanie uczniom, że rozwiązaniem problemu zaśmieconego środowiska nie jest tylko coroczna zbiórka śmieci, lecz głównie zmiana nawyków w codziennym życiu, unikanie tworzenia odpadów oraz odpowiednie gospodarowanie nimi. Należy dążyć do zmiany postrzegania odpadów jako "śmieci", czyli czegoś niepotrzebnego, co powinno wylądować na wysypisku. Rzeczy, często uważane za niepotrzebne, w rzeczywistości mogą stać się wartościowymi surowcami, które po przetworzeniu zostaną użyte do produkcji różnych wartościowych przedmiotów. Akcja sprzątania naszej okolicy przebiegła sprawnie i bez zakłóceń,  pogoda dopisała, a w punktach zbiórki śmieci pojawiły się worki z zebranymi odpadami i było ich mniej niż w zeszłym roku – to nas bardzo cieszy.

      Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i czynny udział w akcji.

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 

Miejska inauguracja 
roku szkolnego 2017/18
   
   Dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice, dzieci, delegacje szkół – poczty sztandarowe szkół podstawowych oraz gimnazjów zostali zaproszeni przez Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2017/2018.
  Dnia 4 września o godz. 16.00 odbyła się uroczysta Molebień w Katedralnej Cerkwi
 pw. św. Mikołaja Cudotwórcy Arcybiskupa Miry Licyjskiej w Białymstoku. Nabożeństwo celebrowali duchowni parafii pod przewodnictwem Arcybiskupa Białostocko – Gdańskiego Jakuba.
 W dniu 5 września o godz. 9.00 odbyła się uroczysta msza św. w Kościele pw.
 Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku. Mszę celebrował Arcybiskup Edward Ozorowski.
 W obu uroczystościach wziął udział dyrektor szkoły, Pan Andrzej Danieluk oraz szkolny poczet sztandarowy w składzie: Zuzanna Kruchelska, Anna Brzózko, Szymon Kononiuk z kl. VII a, Maja Smaka, Mateusz Milewski z kl. VII c, Magdalena Cylwik z kl. VIb. Poczet sztandarowy przygotowany został przez Panią Małgorzatę Stempniewską.
Zdjęcia w albumie fotograficznym.

Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2017/18

 

     W poniedziałek 4 września 2017 roku w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku odbyło się  uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Odbyło się w dwóch grupach - dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I- III, a następnie klasy IV-VII . Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem flagi państwowej i odśpiewaniem hymnu. Wzięli w niej udział, oprócz uczniów, rodzice i nauczyciele.
     Wszystkich obecnych serdecznie powitał dyrektor szkoły, pan Andrzej Danieluk. Szczególnie serdecznie powitał najmłodszych - tych, którzy po raz pierwszy przestąpili progi naszej szkoły.  Po raz pierwszy Pan Dyrektor witał też uczniów klasy VII.  Życzył wszystkim, aby szkoła spełniła ich marzenia, aby rok szkolny był pełen wytężonej pracy i nauki, żeby niosły ze sobą również wiele radości.
   Po zakończonej uroczystości wychowawcy klas spotkali się ze swoimi wychowankami już w salach lekcyjnych.

Zdjęcia w albumie fotograficznym.  

 
 
 
 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku
    15-662 Białystok
    ul. Stroma 16
  • tel/fax 85 6611143 (7.30-15.30)
    www.facebook.com/SP43.Bialystok

Galeria zdjęć